قوانین و مقررات

 

سامی فالوور ،سامانه تخصصی تبلیغات و افزایش فالوور تضمینی ایرانی از طریق تبلیغات و خرید و فروش پیج اینستاگرام در ایران میباشد.

کاربر گرامی، لطفا موارد زیر را به منظور استفاده بهینه از سرویس‌ها و خدمات سامی فالوور به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود هر کاربر به وب‏‌سایت فالوورسنتر زمان استفاده از خدمات ارائه شده  توسط سامی فالوور به معنی آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه  استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات سامی فالوور از سوی او است و ثبت سفارش در هر  زمان به منزله پذیرفتن کامل تمامی شرایط و قوانین سامی فالوور از سوی کاربر  است. توجه داشته باشید تمامی اصول و رویه وب‏‌سایت سامی فالوور مطابق با  قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق  مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت شرایط و قوانین مربوط  به کاربر است. قوانین و شرایط استفاده از سرویس‌ها و خدمات سامی فالوور ممکن  است در هر زمان و بدون اطلاع قبلی تغییر یابد و استفاده مستمر کاربر از  سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

۱-۱) سامی فالوور : وب سایت ارائه دهنده  خدمات مرتبط با بازاریابی آنلاین و شبکه های اجتماعی که با آدرس وبگاه  http://samifollower.ir در دسترس است.

۱-۲) کاربر: کلیه اشخاصی که از سراسر دنیا وب سایت سامی فالوور را مشاهده و مرور میکنند.

۱-۳) خریدار: شخصی حقیقی یا حقوقی که با  اطلاعات کاربری خود که در فرم سفارش سامانه پرداخت آنلاین سامی فالوور درج  کرده است، اقدام به ثبت سفارش می‌نماید.

۲-۱) روش ارتباطی مستند سامی فالوور با  خریدار، آدرس های درج شده ی روی سایت است که خریدار در فرم سفارش سامانه  پرداخت آنلاین سامی فالوور ثبت کرده است.

۲-۲) روش ارتباطی مستند خریدار با سامی فالوور ، آدرس ایمیل و تلفن تماس مندرج در سایت سامی فالوور است.

۲-۳) درخواست خریدار با آدرس ایمیلی به  غیر از آنچه در فرم ثبت سفارش درج کرده است، از سوی سامی فالوور رسمیت ندارد  و مورد قبول واقع نمیشود. لذا خریدار در زمان ثبت سفارش میبایست از صحت  درج اطلاعات خود اطمینان حاصل نماید.

۲-۴) خریدار موظف است در هنگام ارسال  هرگونه درخواست، از طریق صفحه تماس با ما اقدام نماید یا به ایمیل سایت  پیام ارسال کند. بدیهی است رسیدگی به درخواست و ارائه خدمات پس از فروش  توسط سامی فالوور با روشی به جز روش فوق امکانپذیر نیست.

۳-۱) سامی فالوور به اطلاعات خصوصی خریداران احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

۳-۲) کلیه مطالب و محتوای تولید شده توسط  سامی فالوور جزئی از اموال سامی فالوور محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر  آنها در انحصار سامی فالوور است و هرگونه استفاده بدون دریافت مجوز کتبی، حق  پیگرد قانونی را برای سامی فالوور محفوظ می‏‌دارد.

۳-۳) افراد زیر ۱۸ سال می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.

۴-۱) این مورد تنها برای پکیج فالوور  ایرانی واقعی الزامی میباشد: خریدار موظف است قبل از ثبت سفارش مطمئن شود  صفحه اینستاگرام خود دارای موضوع مشخص و شفاف و محتوا، توضیحات و حداقل ۱۲  پُست (عکس یا ویدئو) مرتبط با موضوع باشد.

۴-۲) خریدار موظف است صفحه اینستاگرام  مورد نظرش برای سفارش را از زمان ثبت سفارش از وضعیت خصوصی (Private) خارج و  بلاانقطاع تا زمان تحویل کامل سفارش در وضعیت عمومی (Public) قرار دهد.

۴-۳) خریدار موظف است از زمان ثبت تا زمان  تحویل سفارش، از طریق دیگر اقدام به افزایش فالوورهای صفحه خود نکند؛ در  غیر این صورت سامی فالوور مختار است تمام آن فالوورها را جزء پکیج سفارش  داده شده خریدار محاسبه نماید.

۴-۴) در صورتی که خریدار در حین سفارش  اطلاعات تماس غلط یا اشتباه ثبت نماید، خود ملزم به پیگیری سفارش از طریق  ایمیل را دارد و سامی فالوور هیچگونه تعهدی نسبت به موارد این چنینی ندارد.

۵-۱) سامی فالوور از پذیرش آن دسته از  صفحات اینستاگرامی که موضوع و یا محتوای آنها مغایر با قوانین جمهوری  اسلامی ایران باشند معذور است.

۵-۲) سامی فالوور از پذیرش صفحات شخصی  اینستاگرام معذور است. (این مورد فقط برای پکیج فالوور ایرانی واقعی الزامی  میباشد) صفحات شخصی آن دسته از صفحاتی هستند که نام کاربری و یا نام درج  شده در آنها مانند نام و یا لقب یک شخص حقیقی و موضوع و محتوای تصاویر آنها  شخصی، خصوصی و غیر عمومی باشد.

۵-۳) کلیه صفحات با موضوع تجاری، شرکتی،  سرگرمی، اجتماعی، ورزشی، هنری و یا هواداری چنانچه دیگر بندهای قوانین و  شرایط سایت در آنها رعایت شده باشد، قابل پذیرش هستند.

۵-۴) افراد مشهور و سرشناس از جمله  هنرمندان، ورزشکاران، خبرنگاران و… به منظور ثبت سفارش میبایست قبل از  اقدام به خرید با ارسال ایمیل به آدرس ایمیل سایت و یا تماس با شماره تماس  درج شده در سایت، با مسئولین سایت هماهنگی‌های لازم را بعمل آورند.

۵-۵) چنانچه خریدار در پذیرش سفارش خود از  نظر موضوع و محتوا مردد میباشد، موظف است قبل از ثبت سفارش با ارسال ایمیل  به آدرس ایمیل سایت و یا تماس با شماره تماس درج شده در سایت، از پذیرش یا  عدم پذیرش صفحه خود مطلع گردد.

۶-۱) سامی فالوور به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد.

۶-۲) کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت سامی فالوور در صف پردازش قرار می‏‌گیرند و به نوبت رسیدگی خواهند شد.

۶-۳) سامی فالوور همواره در انجام و تحویل  کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این،  در صورتی که شروع انجام سفارش بیش از مدت تعیین شده توسط سامی فالوور زمان  ببرد، خریدار می‌‏تواند درخواست استرداد وجه کند و سامی فالوور موظف به  استرداد کامل وجه سفارش به خریدار است. همچنین چنانچه تحویل سفارش بیش از  مدت تعیین شده توسط سامی فالوور زمان ببرد، خریدار می‌‏تواند درخواست  استرداد وجه به میزان بخش انجام نشده سفارش را داشته باشد و سامی فالوور موظف به محاسبه دقیق وجه به میزان بخش انجام نشده سفارش و استرداد آن مقدار  از وجه به خریدار است.

۶-۴) کاربران باید در زمان ثبت سفارش مورد  نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایند. بدیهی  است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش خریدار قابل پیگیری و  تحویل نخواهد بود.

۶-۵) سامی فالوور موظف به «شروع» انجام سفارش خریداران تا حداکثر ۳ روز تمام پس از زمان ثبت سفارش می‌‏باشد.

۶-۶) سامی فالوور موظف است تمامی پکیج های ارائه شده در سایت را مطابق شرایط ذکر شده در سایت تحویل خریداران بدهد.